mechové stěny na míru

Chcete vlastní zelenou oázu s různými druhy mechů a rostlin? Zelené plochy umíme instalovat kamkoliv, od domácností až po veřejné nebo komerční prostory.

Proč mechovou stěnu od styleGREEN

Mechové stěny styleGREEN oživí interiéry a vytvoří příjemnou zelenou oázu v jakémkoliv interiéru. Zárověn mechová výplň plní důležitou funci při regulaci vlhkosti a pohlcování nepříjemného hluku.

  • Proškolený a zkušený tým floristů vám pomůže navrhnout a realizovat vaši originální zelenou stěnu.
  • Klademe důraz na vysokou kvalitu a udržitelnou zemědělskou produkci.
  • Díky certifikátu požární ochrany můžeme mech instalovat do jakéhokoliv interiéru.
  • Mechové stěny vnášejí do interiéru větší pocit prostoru, snižují hluk a vytvářejí příjemné prostředí pro život.
  • Mech má pozitivní vliv na vnitřní klima, protože umí regulovat vlhkost vzduchu.
  • 100% příroda a žádné starosti s údržbou.

Zelená řešení pro kanceláře, ordinace, recepce, obchody, banky, hotely…

Originální zelená stěna s logem MuBler BEAUTY BY NOTINO Zelená stěna v knihovně jako kombinace mechů a rostlin pro zlepšení akustických vlastností FLIXBUS logo z islandského/sobího mechu Akustické panely z islandského/sobího mechu v architektonické kanceláři Zelená stěna džungle Logo FORSTER v zelené stěně džungle Islandský/sobí mech jako panely pro zlepšení akustických podmínek v kanceláři JIN JANG symbol z kopečkového a lesního mechu ve wellness centru Unikátní kombinace kopečkového a lesního mechu na recepci FLIXBUS logo z kopečkového a lesního mechu Stěna džungle v okně Kombinace mechů a rostlin Kopečkový a lesní mech v kadeřnickém salonu Akrylátové Logo DESIGN SCAPE na kopečkovém mechu Zelená stěna v zasedací místnosti z mechů a rostlin Logo VALDO z islandského/sobího mechu Zelená stěna džungle s aplikací loga v zasedací místnosti pro lepší akustiku

Nezávazná poptávka

Nakonfigurujte si vlastní mechovou stěnu ve třech jednoduchých krocích a získejte cenovou nabídku na míru. Pro další dotazy nás neváhejte kontaktovat.

1. Vyberte druh obrazu

2. Vyberte druh hrany

3. Další specifikace

Jestli dáváte přednost osobní konzultaci nebo máte další dotazy týkající se vašeho projektu, volejte +420 602 744 371 nebo napište na info@stylegreen.cz

Dopřejte si také vlastní zelenou oázu